Banki

Witamy nowy Nest Bank

nest bank logoNa polskim rynku usług bankowych pojawiła się kolejna marka – Nest Bank. Z pozoru nowa, w rzeczywistości powstała w skutek rebrandingu Smart Banku. Jej główna oferta jest skierowana do klientów indywidualnych (zwłaszcza rodzin) oraz małych przedsiębiorców. Kusi całkowicie darmowymi kontami oraz rachunkami oszczędnościowymi z premią. Jak jest w rzeczywistości? Zapraszamy do lektury.

Co wiemy o Banku?

Pod koniec października, zakończył swoją działalność Smart Bank i BIZ Bank a w ich miejsce pojawił się nowy podmiot o nazwie Nest Bank.
Do tej pory FM Bank PBP był niewielką instytucją, jednak wraz ze zmianą nazwy na Nest Bank planowane jest znaczne poszerzenie zakresu działalności. Liczba oddziałów zakładana przez zarząd spółki ma wynosić 350. Grupą docelową Nest Banku mają być klienci detaliczni oraz mikroprzedsiębiorstw. Możliwe, że bank będzie rozwijał się także przez akwizycje.

Logo Nest Bank

Logo Nest Bank stylizowane jest na odręczny podpis, który ma być symbolem gwarancji słowa danego klientom. Wygląd placówek również nie ma przypominać typowych oddziałów bankowych. Ma być on stylizowany na kawiarnie. Nie tylko sam wygląd wnętrza, ale również podejście do klientów stwarza domową atmosferę. Podczas konsultacji czy podpisywania umów będą oni mogli napić się kakao czy gorącej czekolady. To nietypowy ruch na rynku usług bankowych, jednak z pewnością pomoże zbudować więzi z klientami.

Nest Konto – bezwarunkowo darmowe

W celu zawarcia umowy o założenie konta Nest, należy tradycyjnie podpisać dokumenty w obecności kuriera, bądź dokonać przelewu z innego, wcześniej obsługiwanego konta bankowego.

Otwierając Nest Konto, można otworzyć jednocześnie konto oszczędnościowe z wysokim oprocentowaniem: 2,25 % do kwoty 50.000 zł oraz 2 % dla nadwyżki dla kwoty powyżej 50.000 zł. Czysty zysk i oszczędność w jednym!

Opinie o nest banku:

http://konto-w-banku.pl/nest-bank-opinie/
http://www.banki.a-m.pl/nest-bank-konto-osobiste-opinie-oplaty-przelewy/

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *