Szybkie pożyczki pozabankowe

Poniżej prezentujemy szybkie pożyczki pozabankowe dostępne dla mieszkańców miasta Tychy i okolic.

 

 

 

Serwisy Social Lending, czyli portale pozwalające na udzielanie i pozyskiwanie pożyczek społecznościowych, stają się w Polsce coraz bardziej popularne. Są niszą w zakresie zewnętrznego finansowania i jak na razie nie zagrażają pozycji banków w dziedzinie udzielania kredytów, aczkolwiek spełniają oczekiwania i potrzeby finansowe pewnej grupy osób – zarówno użytkowników prywatnych jak i firm. Jeśli użytkownik serwisu Social Lending chce pożyczyć pieniądze poza systemem bankowym, ma możliwość dokonania takiej transakcji właśnie w serwisie pożyczek społecznościowych. Tego typu serwisy nie umożliwiają jednak zaciągnięcie pożyczki w wysokiej kwocie. Zwykle jest ona ograniczona pewnym limitem, który może być różny w różnych serwisach Social Lending.

Nowi użytkownicy

Najniższe pożyczki społecznościowe mogą zaciągnąć nowi użytkownicy takich serwisów. Ich sytuacja w oczach inwestorów jest niepewna, dlatego też obawiają się oni pożyczać im wyższych kwot. Brak historii kredytowania w serwisie powoduje, że użytkownik może wnioskować zwykle o kwotę maksymalnie 1000 zł pożyczki społecznościowej.

Kolejne kwoty pożyczek

Wraz z rozwojem historii kredytowania użytkownika w serwisie pożyczek społecznościowych, może on wystawiać aukcje z wyższą kwotą pożądanego zobowiązania finansowego. Tak jest między innymi w serwisie Kokos.pl, Finansowo.pl i Pozycz.pl.